Pracuj z nami

Kids Coder Lab to prywatna szkoła programowania dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do Rejestru szkół i placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji pod numerem 271701 oraz Partnerem Microsoft w usługach i szkoleniach edukacyjnych.

Osoba nauczająca programowania dla dzieci i młodzieży – półkolonie lub w roku szkolnym od września

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci w zakresie szkoły podstawowej oraz średniej
  • wymiar godzin: praca dodatkowa (kilka popołudni w tygodniu) lub stała współpraca, w zależności od dostępności osoby kandydującej
  • rodzaj pracy: stacjonarna praca z dziećmi w szkołach (Warszawa)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym, doświadczenie zawodowe w szeroko rozumianym obszarze IT
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą lub, w przypadku braku doświadczenia, chęć rozwoju w tym kierunku oraz pozyskania we współpracy z Kids Coder Lab odpowiednich kwalifikacji w tym zakresie
  • chęć rozwoju zawodowego, uczenia się nowych rzeczy
  • otwartość na nowe pomysły i chęć do pracy w zespole
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które mówią płynnie po angielsku i chciałyby prowadzić zajęcia w tym języku
  • dostępność przynajmniej przez jedno popołudnie w tygodniu od godz. 14:00 wzwyż (najchętniej kilka dni w tygodniu)

Oferujemy:

  • praca w zgranym, kameralnym zespole osób pasjonujących się nauczaniem programowania dla dzieci
  • materiały dydaktyczne do prowadzenia zajęć wraz ze wsparciem zespołu w zakresie szkoleń
  • praca w wakacje (osoba nauczająca na półkoloniach) lub od września 2023, w zależności od dostępności osoby kandydującej

Nasza oferta

en Zapisz teraz Laboratorium Robloxa

Laboratorium Robloxa

10–12 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych

10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka

6–7 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
en Zapisz teraz Programowanie i robotyka

6–7 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie